قوانین و مقررات

۱. تمامی محصولات و محتوای موجود بر روی وبسایت فروشگاه اینترنتی دیجی مایکرو مطابق بر موازین اخلاقی و قانونی بوده و هیچ‌گونه محتوای غیرمجاز در آن منتشر نمی‌شود.

کاربران وبسایت نیز با عضویت و استفاده از وبسایت متعهد می‌شوند که از محتوای موجود بر روی وبسایت تنها برای مقاصد قانونی استفاده کنند و از انتشار نظرات و نوشته‌های خلاف قوانین و موازین اخلاقی پرهیز نمایند.

۲. فروشگاه اینترنتی دیجی مایکرو مسوولیت محتوای موجود در وبسایت خود به نشانی dgmicro.ir را برعهده دارد و در صورت وجود هرگونه محتوای مغایر با ارزش‌های دیجی مایکرو‌ در سایت‌های ثالث، مسوولیت آن متوجه مدیران دیجی مایکرو‌ نخواهد بود.

۳. کاربران به‌ هنگام عضویت و ورود به وبسایت فروشگاه اینترنتی دی جی مایکرو، متعهد می‌شوند تا قوانین و ارزش‌های آن را رعایت کنند.

۴. مسوولیت حفظ و نگهداری از رمز عبور وبسایت برعهده‌ی کاربران است و در صورت ارائه‌ی این اطلاعات به افراد غیر، فروشگاه اینترنتی دیجی مایکرو هیچگونه مسوولیتی در قبال پیامدهای ناشی از آن برعهده نمی‌گیرد.

۵. مبنای احراز هویت و شناسایی کاربران، نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل، موبایل و کد ملی آنان است. در صورت ورود اطلاعات نادرست توسط کاربران، فروشگاه اینترنتی دیجی مایکرو هیچگونه تعهدی در قبال ضررهای مادی و معنوی ناشی از آن نخواهد داشت.

۶. در مواردی كه فروشگاه اینترنتی دیجی مایکرو بنا به دلایل مختلف از قبيل خرابی دستگاه‌های کامپیوتری، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی، رويدادهای اجتناب‌ ناپذيرو یا حوادث قهریه، صدور بخشنامه‌های قانونی از طرف مراجع ذی‌صلاح و یا هرآنچه كه خارج از اختیار فروشگاه باشد، قادر به ارائه‌ی خدمات به کاربران نباشد، مسئوليتي متوجه فروشگاه اینترنتی دیجی مایکرو نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به فروشگاه‌ه دیجی مایکرو می توانند نسبت به خرید حضوری اقدام فرمایند.

۷. چنانچه کاربر شرايط و مقررات فروشگاه و يا ساير قوانين مرتبط با خرید اینترنتی را رعايت نکند، فروشگاه اینترنتی دیجی مایکرو مختار خواهد بود تا علاوه بر پیگرد قانونی از طریق مراجع قضایی، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شناسه كاربری او را غيرفعال کرده و دسترسی به سایت را برای آن کاربر مسدود نماید.

۸. تمامی محصولات دی جی مایکرو دارای گارانتی معتبر می باشد. لذا بعد از خرید مایکروویو با تماس با شرکت گارانتی مربوطه (کارتی که در باکس مایکرویو موجود می باشد، مراحل نصب و گارانتی محصول خریداری شده توسط شرکت گارانتی مربوط به برند خریداری شده ، انجام می پذیرد. همچنین رویه بازگرداندن، تعویض، تعمیر کالای خریداری شده از فروشگاه دی جی مایکرو طبق دستورالعمل های شرکت گارانتی کننده ی دستگاه مایکروویو و یا آون توستر ، صورت می پذیرد.

 

موفق باشید